Hlavný program

Jednotlivé body programu začínajú každý deň v rovnaký čas.

10:00 hod.
Začiatok podujatia pre širokú verejnosť

Brány podujatia otvoríme každý deň o 10:00 hod. Nech sa páči prídte. K dispozícií už budú stánky s občerstvením, nápojmi a predvádzanie tradičných ľudových remesiel. Toto viete využiť s ľubovoľným typom vstupenky. Pozrite si aj sprievodné aktivity.

11:00 hod.
Nácvik ľudových tancov

Máte možnosť voľne skúšať a nacvičovať ľudové tance s tanečníkmi z folklórnych súborov. Vzhľadom na kapacitné možnosti vieme toto umožniť pre 100 osôb. Preto Vás prosíme kontaktujte nás ak máte záujem a chcete mať istotu. Účasť na tejto možnosti je pre každého s platnou vstupenkou, v spomínanom počte maximálne 100 osôb.

12:00 hod.
Obed alebo večera inclusive v cene lístka
Obrazok jedalny listok Slovenske slavnosti - festival zabavy


V cene vstupenky má každý účastník nárok na jeden obed alebo večeru. Tento obed je k dispozícií od 12:00 do 13:30 hod. Večera podobne od 18:00 do 19:00 hod. Uplatnený nárok bude vyznačený na vstupenke (ak si dáte obed, tak večera bude vo vašej réžií). Na obed budú halušky a na večeru guláš.

Ak by ste mali chuť na niečo iné, alebo pre "jedákov" bude možnosť výberu z jedálneho lístka "tradičnej kuchyne". Tá bude otvorená nepretržite od 11:00 hod do 21:30. Vybrať si môžete z ponukového jedálneho lístka.

13:00 hod.
Nácvik spoločenských tancov

Podobne ako o 11:00 hod., tak od 13:00 máte možnosť voľne skúšať a nacvičovať spoločenské tance s lektorom zo školy spoločenských tancov. Vzhľadom na kapacitné možnosti vieme toto umožniť pre 100 osôb. Preto Vás prosíme kontaktujte nás ak máte záujem a chcete mať istotu. Účasť na tejto možnosti je pre každého s platnou vstupenkou v spomínanom počte maximálne 100 osôb.

14:00 - 16:00 hod.
Zábavné súťaže s výhrami o vecné ceny

Už ste vyskúšali aktivity v sprievodnom programe a chcete viac? Každý deň budete môcť súťažiť a vyhrávať okamžité vecné ceny od partnerov podujatia. Zoznam cien, súťaží a ich pravidlá zverejníme už čoskoro.

17:00 hod.
Vystúpenie ľudového súboru alebo súboru spoločenských tancov (Headliner)
Post Thumb


O zážitok a pripomenutie si folklórneho odkazu našich predkov sa postará folklórny súbor. Jeho tvorba vychádza z autentických podôb slovenského ľudového umenia, ktoré spracováva do umelecky vysoko kvalitných a divácky úspešných programov.

18:00 hod.
Večera alebo obed inclusive v cene lístka

Prestávka v programe určená hlavne na večeru pre tých, ktorí nevyužili možnosť obedu v cene vstupenky. Zároveň aj pre vyhladnutých jedákov, ktorý majú možnosť výberu z ponuky jedálneho lístka. Ak by ste chceli odniesť Vaše detičky k starým rodičom, môžete využiť túto prestávku.

19:00 hod.
Vystúpenie skupiny alebo speváka/speváčky (Headliner)

Pripravte sa na zábavu ako sa patrí. Vystúpi návštevníkmi vybraná headline hudobná skupina alebo spevák / speváčka.

20:00 hod.
Tombola, benefičné odovzdávanie darov, vyhlásenie výhercov súťaží

Prevzatie príspevku z výťažku Slovenských slávností pre nadáciu.
Vylosovanie výhercov tomboly.
Odovzdávanie vecných cien výhercom súťaží z predchádzajúceho programu.

20:30 hod.
Vystúpenie skupiny alebo speváka/speváčky do 22:00 (Headliner)

Môžete sa tešiť na zábavu ako sa patrí. Hlavných headlinerov na všetky programové dni zverejníme už čoskoro.

od 22:00 hod.
Afterparty

Návštevníci podujatia sa po ukončení oficiálneho programu môžu zúčastniť na afterparty spolu s headlinermi. Čaká ich dobrá hudba, skvelí ľudia, zopár drinkov a tombola. Oplatí sa zostať!

Program / Zmeny

Ak by došlo k zmenám v programe, tak pri vstupe do areálu slávností si aktualizovaný program budete môcť vyzdvihnúť pri vstupe a v infostánku.

Pokračuj na Sprievodné aktivity