Vízia projektu

Cieľom projektu je každoročne organizovať historicky výnimočné podujatia v ôsmich krajských mestách na celom Slovensku. Pilotné podujatie bude v Bratislave. V priebehu dvoch rokov plánujeme podujatia postupne rozšíriť po celom Slovensku. Termíny konania budú rozložené v priebehu celého roka v Bratislave, Trnave, Nitre, Trenčíne, Banskej Bystrici, Žiline, Košiciach a Prešove. Zámerom Slovenských slávností je okrem zábavného podujatia samozrejme snaha zviditeľniť Slovensko pre nás samotných slovákov a aj v zahraničí.V čom budú Slovenské slávnosti výnimočné?

Akékoľvek zábavné podujatia priťahujú pozornosť ľudí na Slovensku. Aj keď festivalov je pomerne dosť, spravidla sú úzko zamerané na jednu tému (gastronomickú, hudobnú a športovú). Neexistuje podujatie, ktoré by poskytovalo toto všetko na jednom mieste a v jeden čas. A ktoré by zároveň po všetkých stránkach prezentovalo to najlepšie čo na Slovensku máme.

Slovenské slávnosti budú originálne vo viacerých oblastiach. Každý si pre seba niečo nájde od mládeže, cez rodiny s deťmi až po starých rodičov. V ponuke sa bude dať nájsť všetko. Od skvelej zábavy, cez gastronomické špeciality a najlepšie výrobky či remeslá zo Slovenska až po detské atrakcie, súťažné a herné disciplíny. Garantami a predstaviteľmi Slovenských slávností budú významní predstavitelia kultúrneho, spoločenského, športového a mediálneho sveta, ako aj poprední reprezentanti a zástupcovia jednotlivých krajov.

Festival kladie dôraz na lokálnosť a zdravý životný štýl. Ponuky jedál z tradičnej slovenskej kuchyne návštevníkom pripomenú spôsob obživy našich predkov. Pestré gurmánske špeciality budú pripravované výhradne z kvalitných slovenských surovín, výrobkov s prihliadnutím na zdravú výživu.

V rámci kultúrneho programu je ambíciou Slovenských slávností odprezentovať to najlepšie čo na Slovensku máme. A to vo všetkých oblastiach, od folklóru cez populárnu hudbu až po veľké talenty v náročnejších žánroch. Kultúrny program bude rozdelený na niekoľkých pódiách a bude prebiehať počas celého trvania festivalu. Okrem toho bude prebiehať pestrý celodenný program určený pre celé rodiny s prezentáciou ľudových remesiel, súťaží ako aj nášho národného dedičstva (tance, kroje, zvyky, atď.)

Slovenské slávnosti sa budú niesť v modernom duchu v intenzívnom a harmonickom spojení s národnými zvyklosťami a ľudovými tradíciami.>

Okrem kultúrnych a gurmánskych zážitkov, rodinnej atmosféry i ľudových tradícií tu návštevníci spoznajú nových nových priateľov, či stretnú svojich známych. Slávnosti pripravujeme dôsledne, s tou najväčšou starostlivosťou o návštevníkov. Naším želaním je, aby sa tu všetci cítili pohodlne, aby sa kultúrne vyžili, zabavili, oddýchli si v príjemnej atmosfére spolu so svojimi priateľmi. Veríme, že spokojnosť návštevníkov a vysoká návštevnosť budú meradlom úrovne slávností.

Bohatý sprievodný program na celý deň

Každý si nájde to svoje, počas dňa zažijete napr. aj:
- detský kútik s tvorivými dielňami (divadielko, čítanie z kníh, rozprávky, maľovanie na tvár, aktivity detského kútika)
- autogramiády známych osobností
- ukážky tradičných remesiel
- tradičná zabíjačka spojená s ochutnávkami čerstvých výrobkov
- bohaté zábavné, zážitkové, náučné hry a súťaže
- rodinné športové hry
- sprievodný program pre dospelých, zaujímavé zážitkové prednášky a workshopy, rôzne merania a diagnostika zdravia
- bohatá ponuka tovarov a služieb vystavovateľov, biopotraviny a domáce potraviny
- zber použitých olejov, elektroniky na ďalšiu recykláciu
- razenie mince pre šťastie a inéMožnosti pre partnerov

Slovenské slávnosti vytvoria nový trh a možnosti. Najmä pre firmy, ktoré chcú zlepšiť efektivitu svojho predaja, potrebujú získať nových zákazníkov, chcú získať konkurenčnú výhodu, chcú zvýšiť hodnotu firemnej značky a/alebo potrebujú pre svoju firmu zvyšovať tržby a zisky. Ďalej pre firmy, ktoré chcú do firemnej politiky zaviesť silný prvok sociálne zodpovedného podnikania, prostredníctvom podpory slovenskej kultúry a tradícií.V čom sú Slovenské slávnosti jedinečné pre partnerov?

Ako partner projektu sa budete podieľať na prestížnom podujatí, ktoré je celospoločensky významné a profesionálne pripravené. Stanete sa partnerom špičkového podujatia, kde sa prezentujú len tie najlepšie značky a oslavuje sa to najlepšie zo Slovenska.Pomáhame firmám rásť a získavať nových verných zákazníkov

- partnerom poskytujeme zmluvné garancie
- merateľné výsledky prínosov pre vašu firmu
- máme know-how a skúsený tím (referencie www.junifest.sk)
- sme držitelia Guinessovho rekordu za najväčší festival na Slovensku (s rekordom 83 tisíc ľudí na jednom festivale)
- máme celoslovenskú pôsobnosť a ponúkame spoluprácu až na 8 exkluzívnych podujatiach
- partnerom poskytujeme celoročnú propagáciu
- zameriavame sa na poskytovanie dokonalých zážitkov pre návštevníkov, pre všetky ľudské zmysli s cieľom, aby si návštevníci zamilovali partnerov festivalu a stali sa vernými lojálnymi zákazníkmi partneraČo ponúkajú Slovenské slávnosti partnerom?

Ako partner eventu získate:
- adekvátne recipročné plnenia prispôsobené vašim potrebám
- zvýšenie povedomia o vašej spoločnosti a podporenie dobrého mena vašej značky
- exkluzívne vstupenky do super VIP zóny iba pre pozvaných hostí
- propagáciu on-site na podujatí a v mediálnej kampani k festivalu
- priama skúsenosť návštevníkov s vašimi výrobkami / službami (priestor na promo / predajný stánok, priestor na vlastné súťaže a program, hostesky)
- voľné vstupenky
- iné plnenia podľa dohodyAko môžu Slovenské slávnosti zlepšiť vaše podnikanie?

Mediálni partneri

Tak ako budú Slovenské slávnosti výnimočným celospoločenským verejným podujatím, oslovujeme všetky významné celoslovenské a regionálne médiá. Našim cieľom je spropagovať toto podujatie intenzívnou a efektívnou marketingovou a PR kampaňou pôsobením cez široké spektrum médií (od mainstreamových až po odbornejšie). Okrem klasických širokospektrálnych médií plánujeme osloviť mladšiu cieľovú skupinu špecifickou komunikáciou cez všetky on-line médiá. Vzhľadom na celospoločenskú funkciu tohto podujatia spojíme verejnoprávne aj komerčné médiá.Organizátor

Organizátorom podujatí sú spoločnosti Slovenské slávnosti j.s.a.; Národné Kultúrne Centrum (sme prijímateľom 2% dane z príjmu). V spolupráci s Hlavné mesto SR Bratislava a s profesionálnou eventovou a reklamnou agentúrou.Získajte viac informácií:

Kamil Križan, generálny riaditeľ, 0917 20 11 58, krizan@slovenskeslavnosti.skStaňte sa súčasťou najväčšej oslavy Slovenska aká tu kedy bola